Carp servis Václavík Boilies Boss2 - Ryba-banán

Kód: V6336
Neohodnoceno
od 62 Kč

Zvolte variantu

Boss2 je tvořeno poměrně hrubou strukturou rybích mouček, tepelně upravených ptačích zobů, mléčných bílkovin a mnoha dalších atraktorů, koření, ochucovadel a pachových silic.

Detailní informace

Průměr a balení:: 16mm / 200g
Vyprodáno | V6336
62 Kč
Průměr a balení:: 20mm / 200g
Vyprodáno | V6343
62 Kč
Průměr a balení:: 16mm / 1kg
Vyprodáno | V6282
199 Kč
Průměr a balení:: 20mm / 1kg
Vyprodáno | V6299
199 Kč
Průměr a balení:: 25mm / 1kg
Vyprodáno | V6305
199 Kč
Průměr a balení:: 20mm / 2,5kg
Vyprodáno | V6329
459 Kč

Detailní popis produktu

Boilies Boss2 patří mezi takzvané rozpustné boilies. Boss2 je tvořeno poměrně hrubou strukturou rybích mouček, tepelně upravených ptačích zobů, mléčných bílkovin a mnoha dalších atraktorů, koření, ochucovadel a pachových silic. Tato perfektně propracovaná kombinace přísad zaručuje nastavení fyzikálních vlastností tohoto boilies tak, aby se po vhození do vody chovalo velice aktivně. To je důležité pro rychlé přilákáni kaprů. V praxi to funguje takto: Boss2 po vhození do vody začne téměř okamžitě uvolňovat charakteristické potravní signály. Ty jsou patrné především ze zabarvení vody. Po cca 1 hodině začne pozvolna měknout a povrch boilies začne uvolňovat drobounké částečky boilies do prostoru. Tento proces ještě umocní skutečnost, že první ryba, která boilies objeví, svým pohybem začne vytvářet ve vodě proud, který na nezbytně nutnou dobu urychlí uvolňování částic z povrchu boilies a ryby tak vyburcuje k neovladatelné touze toto boilies pozřít. A to je to kouzlo. Zdá se to být velice jednoduché a prosté, ovšem dokonalost nastavení všech poměrů v tomto boilies trvalo několik let.

Boss2 jako základní produktová řada boilies je zároveň nejprodávanější. Mezi důležité informace jistě patří skutečnost, že se Boss2 dělá na dvou podobných směsích. Cherry-Super Crab, Chobotnice, Oliheň, Ryba-Banán, Skopex- Ananas obsahují 30 % masových složek a jsou tedy klasicky tvrdě masovými boiliesy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: